Meie kool võttis osa Eesti 100 tammiku rajamisest - Tartu Forseliuse kool

Meie kool võttis osa Eesti 100 tammiku rajamisest

9. mail toimus Eesti Rahva Muuseumi territooriumil Tartu laste ja noorte tammiku rajamine, millest võisid osa võtta kõik soovi avaldanud Tartu linna koolid ja lasteaiad. Iga kool ja lasteaed istutas parki ühe tamme.  Pärast istutamist kinnitati puudele lipikud, kuhu istutajad kirjutasid oma head soovid Eestimaale.

Meie koolist käisid tamme istutamas õpilasesinduse liikmed Lenna Lehtsaar (5.a kl), Anna-Liisa Tusov(5.b kl), Helen Arbma ja Margit Väljak(mõlemad 6.a kl), majandusjuhataja Ragnar Veemaa ja huvijuht Epp Rattasep. Peeti ka väikesed pidulikud kõned ja peeti piknikku.

Ettevõtmine on üks osa suuremast aktsioonist Eesti 100 tamme, mille käigus rajatakse Eesti Vabariigi juubeliaastal mitmetesse Eesti piirkondadesse noored tammikud.

 

 

 

 


Igaüks on oluline!