Ülelinnalise viktoriini "Reis mööda Venemaad" tulemused - Tartu Forseliuse kool

Ülelinnalise viktoriini “Reis mööda Venemaad” tulemused

20. märtsil toimus meie koolis juba neljandat korda ülelinnaline viktoriin “Reis mööda Venemaad”.

Tegemist on põneva orienteerumismänguga koolimajas, mille käigus 8.klasside õpilaste võistkonnad peavad lahendama vene keeles erinevaid vene geograafia ja kultuuriga seotud ülesandeid ja vastama ka individuaalsetele küsimustele. Silmaringi avardavast viktoriinist võtsid osa nii korraldajate kui võistlejatena kokku 150 õpilast Tartu linna koolide 8.klassidest.

Grand Prix – auhinnaks kolmekäiguline lõuna restoranis “Tšehhov” –  pälvis Tartu Kivilinna Kooli võistkond koosseisus: Kristiina Strukov, Regina Kuznetsova, Elis Vingisar, Sander Sirge, Martin Ottas, juhendaja õpetaja Jelena Bronskaja. PALJU ÕNNE!

Meie suurüritust toetasid Puškini Instituut, Vene Föderatsiooni Suursaatkonna Tartu konsulaaresindus, teater Vanemuine, restoran  Tšehhov,  AS Bamboona.  Viktoriini idee autoriks ja peakorraldajaks on meie kooli vene keele õpetaja Natalja Sahharnaja koostöös geograafiaõpetaja Kaari Rodimaga. Viktoriini läbiviimisesse olid kaasatud kõik õpetajad ja 8.-9.kasside õpilased.

Rohkem pilte kooli Facebooki lehel.

 


Kõik osavõtjad


Grand Prix`i pälvinud võistkond Kivilinna koolist

 

 

 


Igaüks on oluline!