Silmapaistvad tulemused laste-ja noorte kirjandusfestivalil - Tartu Forseliuse kool

Silmapaistvad tulemused laste-ja noorte kirjandusfestivalil

17.-19.oktoobrini toimus teist korda Tartu linna laste- ja noortekirjanduse festival, mille raames toimunud erinevatel võistlustel saavutasid meie õpilased suurepäraseid tulemusi.

17. oktoobril toimunud Tartu koolide 4. klassi õpilaste ettelugemisvõistlusel “Kus hundist räägitakse” osalesid 4.a õpilane Marten Mändoja (juhendaja õp Mari-Liis Türno) ja 4.b õpilane Kerit Männe (juhendaja õp Airit Kõõra).

Marten sai 1. koha ja Kerit jäi jagama ühe teise õpilasega 3. kohta.

19.oktoobril toimus Tartu Linnaraamatukogus Tartu linna II Laste- ja noortekirjanduse festivali raames Noorte Luuleprõmm. Meie kooli esindasid 5.b klassist Leele Joala, 9.a klassist Holger Dahl, 9.b klassist Emily Kuusk ja Helena Varjas.
Enda vanuseklassis saavutas 2.koha Leele Joala, 3.koha Emily Kuusk ja 1.koha Holger Dahl.
 Õpilasi juhendas õpetaja Helen Vallimäe.
Suur aitäh osalejatele!

Tartu laste- ja noortekirjanduse festivalil toimunud omaloominguvõistlusel, kuhu oodati Tartu-teemalisi või Tartust inspireeritud kirjanduslikke lühivorme: haikusid, teemantluuletusi, miniatuure, sai põhikooliealiste seas 8.b õpilane Grete Kivirüüt oma miniatuuriga 1. koha!
Õpilast juhendas õpetaja Mari-Liis Türno.
Palju, palju õnne!


Igaüks on oluline!