Ülelinnaline viktoriin "Reis mööda Venemaad" - Tartu Forseliuse kool

Ülelinnaline viktoriin “Reis mööda Venemaad”

Ülelinnaline viktoriin “Reis mööda Venemaad” 28. märtsil 2019

28. märtsil toimub meie koolis juba viiendat korda ülelinnaline viktoriin “Reis mööda Venemaad”.

Tegemist on põneva orienteerumismänguga koolimajas, mille käigus õpilaste võistkonnad peavad lahendama vene keeles erinevaid vene geograafia ja kultuuriga seotud ülesandeid ja vastama ka individuaalsetele küsimustele. Silmaringi avardavast viktoriinist võtavad osa nii korraldajate kui võistlejatena kokku 150 Tartu linna ja Tartumaa koolide 8.klasside õpilast. Esmakordselt on esindatud ka Viljandimaa Suure-Jaani Kooli esinduse näol.

Meie suurüritust toetavad Tartu linnavalitsuse haridusosakond, Puškini Instituut, Vene Föderatsiooni Suursaatkonna Tartu konsulaaresindus, Eesti Rahva Muuseum, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja Botaanika aed, teater Vanemuine, restoran  Tšehhov,  AS Bamboona .  Viktoriini idee autoriks ja peakorraldajaks on meie kooli vene keele õpetaja Natalja Sahharnaja koostöös geograafiaõpetaja Kaari Rodimaga. Viktoriini läbiviimisesse on kaasatud kõik õpetajad ja 8.-9.kasside õpilased.


Igaüks on oluline!