Tartu Forseliuse Kool valiti Aasta kool 2020 konkursi finaali - Tartu Forseliuse kool

Tartu Forseliuse Kool valiti Aasta kool 2020 konkursi finaali

Tartu Forseliuse Kooli õpilasesindus esitas meie kooli Aasta kool 2020 konkursile, kus pääsesime finaali! Ja selleks, et võitjaks osutuksime just meie kool on vaja nüüd nobedasti hääletama asuda siin lehel: novaator.err.ee/1144390/tartu-forseliuse-kool-aasta-kool-2020
Hääletada on võimalik nii:
* vajuta lehe lõpus südamekesele Tartu Forseliuse Kooli nime taga
* vajuta hääleta nupule koolide nimistu all
* vasta lihtsale kontrollküsimusele.

10 finalisti konkursitööd leiab alates tänasest veebilehelt novaator.err.ee ja videosid näitab ka Terevisioon. Rahvahääletus toimub 12.-23. oktoober, millal kõigil on võimalus oma lemmiku poolt hääletada.


Igaüks on oluline!