Meie õpilane etluskonkurssil "Ellen Niiduga Midrimaal" 2021 - Tartu Forseliuse kool

Meie õpilane etluskonkurssil “Ellen Niiduga Midrimaal” 2021

Kaheksandat korda toimunud üleriigilist laste etlusvõistlust „Ellen Niiduga Midrimaal“ on korraldatud Tapal, kus Ellen Niit aastatel 1938-1943 koolis käis ja oma esimesed luuletused kirjutas. Sel aastal on kõik mõistagi teisiti ning osalejad pidid esitama etlusest video, mida žürii hindas. Esitlema pidi ühe Ellen Niidu ning ühe vabalt valitud lastekirjaniku luuletuse.

Meie koolist osales 3.a klassi õpilane Pärt Gustav Tüür. Juhendaja Jane Müllerson ning koolipere on tema soorituse üle väga uhke! Ootame huviga, kes meie kooli uuel aastal esindab…

Kippadi-kõppadi
kuldsed kingad,
sihva-sahva
siidist saba:
paistab päike,
tantsib tuul
kevadkuul,
kevadkuul.

E. Niit “Kevadkuul”


Igaüks on oluline!