Meie kooli leiutaja - Grete Pärnapuu - Tartu Forseliuse kool

Meie kooli leiutaja – Grete Pärnapuu

9. detsember 2021

Meil on rõõm jagada , et meie kooli õpilane pälvis õpilasleiutajate riiklikul konkursil auhinnalise koha. Grete Pärnapuu saavutas kategoorias 6-7 aastased lapsed ja 1. kooliaste, tööga „Sohivastane täringuviskekarp“, III preemia. Palju-palju õnne, Grete!

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärk on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal ning avaldada tunnustust väljapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele ja õpilaskollektiividele, nende juhendajatele ja õpetajatele ning koolidele.

Tervitused Grete juhendajale Tartu loodusmajast – Mai-Liis Vähi!

Konkurssist ja tulemustest: https://www.etag.ee/tegevused/konkursid/opilasleiutajate-konkurss/?fbclid=IwAR3KPnb5plXjZmTWt8Nx4_qUXYEKcF1kmDAucpXjRUWnyh_gOMgfqsJLnEw


Igaüks on oluline!