Stipendiumi saajad meie koolis - Tartu Forseliuse kool

Stipendiumi saajad meie koolis

4. jaanuar 2022

Tartu linna ja Tartu Kultuurkapitali korraldatud Tartu õpetaja stipendiumi konkursil said stipendiumi meie õpetajad Maarja Tamjärv ja Leila Merilo!

✍Õpetaja Maarja osaleb tänu stipendiumile kevadel Taani haridusfestivalil ning tutvub Taani koolide keskkonnahariduse praktikatega. Uusi teadmisi rakendab ta kooli maailmamuutjate grupiga ning toob keskkonnasõbralikku mõtteviisi ka meie kooli.🌿

🤸‍♀️Õpetaja Leila osaleb tänu stipendiumile tuleval suvel kehalise kasvatuse õpetajate spordikoolitusel Itaalias. Saadud kogemuse toob ta tagasi kooli ning jagab seda kooli meeskonnale ja linna aineühenduses. Liikuma kutsuva koolina on selline võimalus meie jaoks väga oluline.⚽

🥇38 taotluse seast said stipendiumi 21 õpetajat – oleme rõõmsad, et meie kooli õpetajad sellise võimaluse said! Palju õnne ja jaksu tegutsemiseks, head õpetajad!

Uudis Tartu linna kodulehel: https://www.tartu.ee/et/uudised/tartu-linn-jagas-opetajatele-stipendiumeid


Igaüks on oluline!