Nordplus Junior projekt "Kogemuslik õppimine multikultuurses keskkonnas" - Leedu reis - Tartu Forseliuse kool

Nordplus Junior projekt “Kogemuslik õppimine multikultuurses keskkonnas” – Leedu reis

2. november 2022

🌿Meie õpetajad ja õpilased on osalemas Nordplus Junior projektis pealkirjaga “𝐊𝐨𝐠𝐞𝐦𝐮𝐬𝐥𝐢𝐤 𝐨̃𝐩𝐩𝐢𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐦𝐮𝐥𝐭𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭𝐮𝐮𝐫𝐬𝐞𝐬 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚𝐬”. Õpetajad Laura-Liis ja Malle on selle projekti nimel vaeva näinud juba pikka aega!🌍

🚐Projektis osalevad kolm riiki: Eesti, Leedu ja Taani. Projekti käigus toimuvad külastused erinevatesse riikidesse, kus toimuvad kogemuslikud töötoad ja omavaheline tutvumine.

🌍Projekti esimene külastus viis meie seltskonna Leetu. Osalesid õpetajad Laura-Liis, Malle ja Peeter ning õpilased Jasmin, Linda Maria, Käti-Ly, Kirke ja Pärt.

🌍Leedus olles viisid nii meie õpilased ja õpetajad, kui ka Leedu ja Taani projektis osalejad, läbi erinevaid töötubasid ning tutvustasid teineteisele oma riigi keelt ja kultuuri. Lisaks toimusid toredad ühistegevused ning väljasõidud.

🌿Juba detsembri alguses ootame külalisi endale külla!🌿


Igaüks on oluline!