Grete Pärnapuu – meie kooli leiutaja! – Tartu Forseliuse kool

Grete Pärnapuu – meie kooli leiutaja!

12. detsember 2022

6. detsembril autasustati Tallinnas PROTO avastustehases õpilasleiutajate riikliku konkursi parimaid ning anti üle koostööpartnerite eripreemiad.

Konkursil osales 508 noort leiutajat 396 ideega. Osalejaid oli üle Eesti kokku 95 koolist, lasteaiast ja huvikoolist.

🏆𝟲–𝟳𝗮𝗮𝘀𝘁𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗹𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗷𝗮 𝟭. 𝗸𝗼𝗼𝗹𝗶𝗮𝘀𝘁𝗺𝗲 𝗸𝗮𝘁𝗲𝗴𝗼𝗼𝗿𝗶𝗮𝘀 𝘁𝘂𝗻𝗻𝘂𝘀𝘁𝗮𝘁𝗶 𝗜 𝗽𝗿𝗲𝗲𝗺𝗶𝗮𝗴𝗮 𝗺𝗲𝗶𝗲 𝟮.𝗖 𝗸𝗹𝗮𝘀𝘀𝗶 𝗼̃𝗽𝗶𝗹𝗮𝘀𝘁 𝐆𝐫𝐞𝐭𝐞 𝐏𝐚̈𝐫𝐧𝐚𝐩𝐮𝐮𝐝 𝗹𝗲𝗶𝘂𝘁𝗶𝘀𝗲 “𝗦𝗼̃𝗯𝗿𝗮𝗿𝗼𝗯𝗼𝘁” 𝗲𝗲𝘀𝘁. Pildil Grete paremal ja keskel tema juhendaja Tartu Loodusmajast, õpetaja Mai-Liis Vähi.

Õpilasleiutajate riiklik konkurss julgustab õpilasi loovalt mõtlema ja otsima lahendusi igapäevaeluga seotud probleemidele. Konkurssi korraldab Eesti Teadusagentuur ning rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

AK uudistelõik: https://menu.err.ee/1608812095/selgusid-tanavused-parimad-opilasleiutajad

Lisainfo: https://etag.ee/selgusid-2022-aasta-parimad-opilasleiutajad/


Igaüks on oluline!