100 minutit Ahhaad - kokkuvõte - Tartu Forseliuse kool

100 minutit Ahhaad – kokkuvõte

18. aprill 2023

13.aprillil toimus neljandat korda meie koolis loodud loodusainete võistlus “100 minutit ahhaad”. Sellel aastal osales 16 erinevat kooli Tartu linnast ja Tartu maakonnast. Üritus muutub järjest populaarsemaks ja suure tõenäosusega toimub ka uuel õppeaastal.
I koha saavutas Tartu Tamme Kool
II koha Tartu Kesklinna Kool
III koha sai Nõo Põhikool

Punktide erinevused ei olnud väga suured. Meie kooli võistkond, kuhu kuulusid Roland Parts, Erik Herman Mürk, Lisandra Luik ja Kirke Ilves, said 6. koha. Väiksed punktide erinevused tulid loodusainete ajaloo quizizzest, milles olidki osadel võistkondadel vaid komakohas erinevused.

Sündmuse eestvedaja on meie õpetaja Sixten Hinnov – aitäh selle töö eest!
Aitäh õpetajad Kaari Rodima, Ester Ojavee, Peeter Jõeloo, Terje Käär sündmuse ettevalmistuse ja läbiviimise eest. Õpetaja Peeter kaasas ülesannete läbiviimisel õpilasi Liis Ethel Halling ja Heleri-Liis Saks, kes toimetasid kohapeal iseseisvalt – aitäh! Lisaks täname õpilasi Roland Parts, Erik Herman Mürk, Lisandra Luik ja Kirke Ilves, kes aitasid õpilased ruumide paika sättimisel enne ja pärast üritust.

Tulemused:


Igaüks on oluline!