SUUR TÄNU teile kontsert- aktuse eest! - Tartu Forseliuse kool

SUUR TÄNU teile kontsert- aktuse eest!

24. aprill 2023

Head esinejad, juhendajad, abilised!

TFK 65. aastapäeva nädal on mööda saanud ja ma olen kõikide asjaosaliste üle väga uhke. Meie ühise pingutuse tulemusena toimus imeline kontsert- aktus.

💚Aitäh kõikidele suurtele ja väikestele lauljatele. Nii mudilas-, poiste- kui ka lastekoori esinemine on suurt kiitustväärt!

💚Aitäh solistidele, olgu kiidetud Triin- Helen Puhvel, Laura Aus, Kristin Ivan, Aasa Karlotte Kompus ning ukulele neiud Grete Kajo ja Leele Joala! Te olite lihtsalt super!

💚Aitäh kõikidele suurtele ja väikestele rahvatantsijatele! Teie tants pani põranda põruma ja liigutas südant.

💚Aitäh 4.- 5. klassi tantsulastele! Teie esinemises oligi suvist hoogu!

💚Aitäh põhikooli näiteringile toredate sketšide eest! Olen uhke teie improviseerimisoskuse ja samas ka teaduspõhise lähenemise üle!

💚Aitäh õpetajate “näiteringile”, kes erinevatel päevadel erinevas koosseisus kutsus väge tõetruult möödunud aegu meenutama!

💚Aitäh Mairo Libba, et Sa suutsid väga erinevast ajastust vahetekstid elama panna! Sama tegid kontrolletendusel vilitlased Ellu-Marii Vahter ja Lara Liivak!

💚Aitäh vilistlastele Anne-Mai Tevahile hingestatud Mari Vallisoo luule esitamise ja Anu-Mai Lillo ägeda laulu esituse eest!

💚Suur tänu suurüllatajatest vilistlastele Tarmo ja Toomas Urbile, kes oma osaluse ja esitusega jäävad nii ühendkoorile kui ka ilmselt vilistlastele ja õpetajatele kauaks meelde!

💚Sügav kummardus kõikidele juhendajatele! Teie pühendmus, loovus ja järjekindlus on olnud uskumatu!
Aitäh Sulle, Ingrid Pihelgas, Teana Sobko, Airika Vadi, Leila Merilo, Peeter Jõeloo!

💚 Aitäh kõik lavatagused – ja esised jõud ehk siis Hanne Jalas, Heidi Öövel, Inga Lokko, Eileen Laidus, Iiris Niitsoo ja Irina Lužetskaja. Suur tänu tehnilise teostuse eest Märt Kihole ja muidugi meie heale haldjale huvijuht Natali Menningule! Aitäh, Terje Käär, kava kujunduse ja muu abi eest!

💚Aitäh kooli juhtkonnale, kes meid sellel teel toetas ja märkas!

Ingrit Tera
Kontsert- aktuse stsenarist ja lavastaja

Vennad Urbid ja Tartu Forseliuse Kooli ühendkoor – Koolilaul: https://www.youtube.com/watch?v=-C-g7ZQOgT4


Igaüks on oluline!