TFK65 - tänusõnad ja kokkuvõte - Tartu Forseliuse kool

TFK65 – tänusõnad ja kokkuvõte

24. aprill 2023

🌿Juubeli tähistamise päeva 22.aprillil saame kokku võtta edukalt

  • Vilistlaste korvpalli turniiri võitsid 2012. aastal lõpetanud tiim koosseisus Sigmar Naudi, Rikko Leheveer ja Ats-Vidrik Tamm.

Aitäh teistele osalejatele: Pärtel Säre, Jaren Jänes, Henri Hariton Saar, Margus Mekk, Marko Põldsam ja Urmas Männamaa. Suur aitäh korraldajale Innar Hannusele ja tema kohtunikele 5.b klassist Michelle, Liisa Lota ja Miina Johanna.

  • Kontsert-aktuse lavastas õpetaja Ingrit Tera. Kava pealkiri oli “Oh, seda koolirõõmu!” ning laval käisid õpilased, õpetajad ning vilistlased. Vahetekstides kõlasid vilistlaste meenutused ning nutikalt ülesehitatud lavastus liigutas igat pealtvaatajat. Aktuse lõpetuseks õnnestus meie kooli kooridel meie kooli hümni “Koolilaul” esitada Vendade Urbidega, kelle repertuaarist laul pärit on. Oma tänusõnu jagab lavastaja: https://tfk.tartu.ee/2023/04/suur-tanu-teile-kontsert-aktuse-eest/
  • Vilistlaspeol sai kokku ligi 400 külalist, kes said meenutada häid aegu nii oma koolikaaslaste kui ka õpetajatega. Publikut tantsutas ansambel The Swingers ning võime kinnitada, et puus nõksus küll igas vanuses vilistlasel. Aitäh, osalejad!

Palun anna meile tagasisidet Tartu Forseliuse Kooli 65-sünnipäeva tähistamise kohta. Sinu tagasiside on meile oluline ning aitab kaasa eduka 70. juubeli korralduseks! TÄIDA KÜSITLUS SIIN.

  • Täname juubelipeo tegijaid:

💚 Õpilased Cassandra, Kelly, Patrick, Kristo, Janno, Karoline, Ann-Miralda, Marii, Grete, Leele, Ines, Kärol-Liina, Jako Andres – abi eest peo korralduse nimel!

💚Aitäh, Ingrit Tera, et lõid midagi nii ilusat ning hoidsid kogu kontsert-aktust, kui liim, koos. 
Tänu kogu tiimile!

💚Kiitus Leilale Merilole 65-jõutreeningu ning õhtujuhtimise eest!

💚Anne Tamm, Helena Saks , Angela Mäll – aitäh teatevõistluse eest ministaadionil!

💚Eriti suure kiituse saab Innar Hannus, kes tegi vinged saalihoki maratonid ja siis vilistlaste turniiri veel otsa! AITÄH

💚Kaari Rodima, teda aidanud Malle Partsioja ning näitusele oma osa toojad – südamlik ja üllatusi täis näitus sai kokku! Aitäh!

💚Elts Kuhhi ja Kaisa Hunt – aitäh, et aula ja koolimaja said ilusa pidurüü!

💚Aitäh Ester Ojavee ja Sixten Hinnov põnevate küsimustega mängu eest peol – tekitas mõnusat elevust!

💚Aitäh Hanne Jalas ja Kaisa Hunt oma panuse eest oksjonil – maal sai uue omaniku ning Kaisa juurde on tulemas vestlema üks vilistlane…

💚Aitäh meenete ja registreerimise lauas tegutsenud: Madean Altsoo, Hille Narusberg, Inga Lokko, Aija Sprivul-Dautancourt, Pille Arro, Eva Kõrgmaa, Rita Grigor, Kadri Saaremaa!

💚Aitäh Jüri Sasi, Kristi Mumm, Kristofer Kotsar, Mati Tolmoff ja Andres Tummeleht toetuse ning tegutsemise eest nii sündmuse eel, kui ka sündmuse ajal!

💚Tähe 101 ja koolimaja täitus ilusate õpilaste töödega – aitäh selle eest Hannes Lõhmus , Maarja Tamjärv ja Elts Kuhhi ning abikäsi Ülle Liivaoja!

💚Aitäh siltide ülespaneku eest Liis Masik-Uuk, Kristiina Norralt!

💚 Aitäh promovideotes osalenud õpetajad Malle Partsioja, Innar Hannus ning Airika Vadi (ka vilistlane!) ning vilistlased Mailis Pokk ja Indrek Jaal.

💚Aitäh kõikidele õpetajatele, kes koristasid oma klasse ning toetasid juubelipeo infolevikut!

💚Muidugi, aitäh, et osalesite peol ja loodetavasti saite ka ise pidu nautida!

💚Suur-suur aitäh arendusjuht Signe Salumäe! Signe tegi maailma lahedaimad promovideod ning toimetas sotsiaalmeedias, orgunnis fotoboxi ja tegi sellele sädeleva tausta, organiseeris registreerimise laua sujuva toimetamise ning oli kõigile kõigeks olemas veel mitmel mitmel rindel.

TFK 65 korraldusmeeskonna nimel huvijuht Natali Menning


Igaüks on oluline!