I koht Tartu linna õpioskuste talgutel – Tartu Forseliuse kool

I koht Tartu linna õpioskuste talgutel

17. november 2023

15.novembril 2023 toimus Tartu Forseliuse koolis õpioskuste talgute Tartu linna piirkonnavoor

Õpilased pidid talgute käigus lahendama kompleksülesande Desmose keskkonnas, kus tuli otsida infot, meisterdada, läbi viia katse, teha järeldusi, hinnata oma emotsioone ja koostada poster. Ülesanded koostas võistluseks Tallinna Ülikool.

Piirkonna vooru korraldust vedas eest meie kooli õpetaja Ingrit Tera, kelle meeskonda kuulusid ka Maie, Kadriliis, Ester, Airit ja Terje. Suur aitäh teile!

Aitäh kõikidele koolidele, kes oma võistkonnad talgutele saatsid ning juhendajatele, kes nägid vaeva õpilaste ettevalmistamisega. Talgutel osales 12 Tartu kooli – rõõm oli teid kõiki võõrustada!

Tubli töö tegid kõik võistkonnad ning esikolmik kujunes selliselt:

I koht – Tartu Forseliuse Kool

II koht – Tartu Kesklinna Kool

III koht – Tartu Raatuse Kool

Täpsed tulemused on edastatud võistlejatele.

Suur tänu meie võistkonna juhendaja Maie Leirostile, kes õpilastega temale omase kannatlikkusega toimetas. Oma panuse andsid ettevalmistusse ka õpetajad Kadriliis Karu ja Ester Ojavee. Suur tänu kõikidele aineõpetajatele, kes on oma tundides teinud väga head tööd nii õpistrateegiate kui ka koostööoskuste arendamisega. Lisaks aitäh neile, kes lubasid õpilasi oma tundidest harjutama.

Võistkonda kuulusid Tõnu Taal, Gloria Sander 5.a klassist ja Ralvin Pint, Kristiina Vahter ja Marelle Korm 5. c klassist. Kiitust on väärt ka meie asendusliige Linne Holtsmann. Head viiendikud, teil on põhjust olla enda üle väga uhked!


Igaüks on oluline!