Jõululaat 7. detsembril

Tartu Forseliuse Kool korraldab laupäeval, 7. detsembril kl 11-14 kogupereüritusena jõululaada, kuhu ootame omatehtud jõulukingitusi ostma ja müüma nii õpilasi kui vanemaid. Lisaks toimub palju muud põnevat!

Tartu Forseliuse Kool korraldab laupäeval, 7. detsembril kl 11-14 jõululaada. Laadal saab osta ja müüa jõulukingitusi: käsitööesemeid, hoidiseid, küünlaid, postkaarte, küpsetisi, kuuseehteid ja muud. Laadale müügikoha registreerimiseks palun andke oma osalussoovist teada huvijuhile hiljemalt 5.detsembriks, (e-mail: epp.rattasep@tfk.tartu.ee).

Sõbralt Sõbrale tuppa kogume terveid ja korralikke, kuid kodus kasutuna seisma jäänud esemeid (raamatud, CD-plaadid, küünlad, mänguasjad, ehted, lauamängud), jalanõusid ning riideid , kus nad võivad leida uue omanikku.

Lisaks toimub laadal palju muud põnevat:

·        Planetaariumi kuppeltelgis (võimlas) saab vaadata filme maailmaruumi ajaloost(osalustasu 3 eurot)

·         Töötubades võimalik meisterdada, mängida rahvamänge jms

·         Õnneloos – iga loos võidab!

·         Kohvik – soolased ja magusad suupisted ja kuum jook!

·         Õpilastööde näitus – kunsti-ja käsitööd

·         Sõbralt Sõbrale tuba

Laulud, tantsud, näitemäng

·     

 

 

 

Jaga postitust:
Facebook
Twitter

Teised postitused