Huviringid - Tartu Forseliuse kool

Huviringid


Huvringide kohta lisainfo juhendajalt või huvijuhilt.

Ringi nimiKellele?ToimumisaegJuhendajaRuumLisainfo
Unicorn squad3.klassi tüdrukudK 13.50 (4.tund)Liis-Marii RoosnuppKlass 301
Rahatarkus2.-3. klassR 8.15Liis-Marii RoosnuppKlass 301
Kergejõustikuring1.-3. klassR 13.50Leila MeriloVõimla
Jõutreening7.-9.klassE 15.15 ja K 15.15Leila MeriloVõimla/jõusaal
Mudilaskoor2-4. klassE 8.15 ja K 14.40Ingrid PihelgasMuusikaklass Tähe 101/aula
Poistekoor2.-6. klassT 8.15 ja N 14.40Ingrid Pihelgas/ Teana SobkoMuusikaklass Tähe 101/aula
Lastekoor5.-9.klassE 14.40 ja N 8.15Ingrid Pihelgas/Teana SobkoMuusikaklass Tähe 101/aula
1. klassi koor1.klassE 8.15Teana SobkoMuusikaklass Tähe 101/aulaKomplekteerib juhendaja; Alustavad 1. koolinädalal
Kunstiring I1.-3. klassT 13.50Elts KuhhiKunstiklass Tähe 101Registreerimine stuudiumis
Kunstiring II1.-3. klassN 8.15Elts KuhhiKunstiklass Tähe 101Registreerimine stuudiumis
Rahvatants I1.-2. klassN 8.15 ja R 13.50Airika VadiAulaKomplekteerib juhendaja; Alustavad 9.septembril
Rahvatants II4.-7. klassE ja R 8.15Airika VadiAulaKomplekteerib juhendaja; Alustavad 9.septembril
Näitering I2.a klassT ja R 8.15Jane MüllersonAula/koduklasskomplekteerib juhendaja
Näitering II7.-9.klassK 5.tund (võib muutuda kokkuleppel osalejatega)Ingrit TeraAulaRegistreerimine stuudiumis
Saalihoki I1.-4. klassN 13.50Innar HannusVõimlaRegistreerimine stuudiumis
Saalihoki II5.-9. klassN 15.15Innar HannusVõimlaRegistreerimine stuudiumis
Robootika1-4.klassE 8.15Peeter JõelooKlass 101Registreerimine stuudiumis; Tasuline ring – 15 eurot/kuu
Teadusring I1. klassR 8.15Peeter JõelooKlass 101Registreerimine stuudiumis; Tasuline ring – 10 eurot/kuu
Teadusring II2.-4. klassN 8.15Peeter JõelooKlass 101Registreerimine stuudiumis; Tasuline ring – 10 eurot/kuu
Maailmamuutjad5.-9. klassK 15.15Egle Saarepere, Maarja TamjärvKodundus Tähe 101Registreerimine stuudiumis
Mänguring4.-9. klassR 8.15Leila Merilo, Natali MenningVõimlasRegistreerimine stuudiumis
Judo1.-2. klassidT 13.50Einar SuurMatisaalisRegistreerimine stuudiumis
Male ja mõttemängud1.-4. klassN 14.45Tuuli Hiiesalu102Registreerimine stuudiumis; Tasuline 35€/kuu
Korvpalliring1.-4. klassE ja K 15.15Olari NaritsVõimlaRegistreerimine stuudiumis ja asutuse enda lehel (info rühma pääsemisel); Tasuline 35€/kuu
Väikesed loodusuurijad I1. klassE 13.50Mai-Liis VähiKohtumine maja eesRegistreerimine stuudiumis ja asutuse enda lehel (info rühma pääsemisel); Tasuline 22€/kuu
Väikesed loodusuurijad II2. klassK 13.50Mai-Liis VähiKohtumine maja eesTasuline 22€/kuu
Soenguring I1.-3. klassidN 13.45Merle Tensing306Registreerimine stuudiumis; Tasuline 27€/kuu
Soenguring II3.-5. klassidN 14.40Merle Tensing306Registreerimine stuudiumis; Tasuline 27€/kuu
Kokandusring1.-2. klassidE 13.45-14.45Kadi Ojalill e. Kadi KüpsetusringKodundus Tähe 101Tasuline 20€/kuu; Toimub 2x kuus, ehk üle nädala!
Kokandusring
3.-5. klassidE 14.55-15.55Kadi Ojalill e. Kadi KüpsetusringKodundus Tähe 101Tasuline 20€/kuu; Toimub 2x kuus, ehk üle nädala!
Legoring I1.-4. klassidR 13.50-14.35Dronootika Erakool102Osalustasu 25€/kuu
Legoring II1.-4. klassidR 14.45-15.30Dronootika Erakool102Osalustasu 25€/kuu
Breiktants I1.-3. klassidK 15.15Error tantsukool, Genneth GrünthalAulaOsalustasu 30€/kuu

Igaüks on oluline!