Õpetajate konsultatsioonide ajad – Tartu Forseliuse kool

Õpetajate konsultatsioonide ajad


2023/2024 õppeaasta konsultatsiooniajad

NIMIAEGRUUM
1MadeanAltsooneljapäev 08.15-8.55 + kokkuleppel401
3StellaArviNeljapäev 08.10-08.55100
3LiinaErgmaEsmaspäeval 14.35401
4RitaGrigorN 14.45-15.45209
5InnarHannuskokkuleppelliikumisõpetajate ruum
6SixtenHinnovesmaspäeval 8.15 + kokkuleppel100
7HanneJalaskokkuleppel207b
8PeeterJõelooKolmapäeval 14.35 – 15.30101
9KadriliisKaruteisipäeval 15.15 + kokkuleppel208
10MeeriKougiakokkuleppel
11KadriKrüünerkokkuleppelTähe 101 kunstiklass
12MartaKülaotskokkuleppelvabas klassis
13EileenLaidusTeisipäeviti 8.15 + kokkuleppeliselt104
14Laura-LiisLeppkokkuleppel301tr
15ÜlleLiivaojaEsmaspäev 8.20 + kokkuleppelTähe 101 väikeklass
16AnneLindströmTeisipäeval 15.15102
17IngaLokkoTeisipäval 8.00 – 8.45 + kokkuleppel305
18IrinaLužetskajaNeljapäev kl 8.00405
19HannesLõhmuskokkuleppelTähe 101
20JaneMüllersonesmaspäeval 8.15+ kokkuleppel307
21MerleMüürkokkuleppel308
22HilleNarusbergneljapäeviti 8.15 või kokkuleppel309
23IirisNiitsooKokkuleppel
24KristiinaNorraltEsmaspäev 15.15-16.00105
25EsterOjaveereedel 8.30ruum 100
26MallePartsiojaEsmaspäev 8.15 + kokkuleppel201
27IngridPihelgaskokkuleppelTähe 101 muusika 2
28MargePuhmreedeti 14.35 või kokkuleppel406
29HardiPõderteisipäeviti 8.15 või kokkuleppel206
30MaarjaRaidlaT 8:15käsitöö klassis
31TatjanaRaškovskajaEsmaspäev 15.15-16.00, Neljapäev 15.15-16.00100 tagaruum
32MeriliRaudmäeTeisipäeval 8.00 – 8.45 + kokkuleppel407
33KaariRodimaT 15.15 kuni 16.00204
34Liis-MariiRoosnuppNeljapäeval 14:45 või kokkuleppel301
35KerstiRõivaskokkuleppel302
36KadriSaaremaaE 8.15 (209) ja R 13.50 (401)E 209/R 401
37NataljaSahharnajaNeljapäeval 8.15206
38HelenaSakskokkuleppelliikumisõpetajate ruum
39TeanaSobkokokkuleppelTähe 101 muusika 1
40HelisSoieva-Ojakokkuleppel304
41AijaSprivul-DautancourtNeljapäeviti 13.50-15.40 kokkuleppelvabas klassis
42ErteZimmerEsmaspäev 14.35 ja Neljapäev 0. tundE: ruum 205, N: vabas klassis
43AnneTammkokkuleppel306
44TaimiTammEsmaspäeviti 0 tund + kokkuleppel102
45IngritTeraNeljapäev kell 8.10+ kokkuleppel205
46MerlinTsirnaneljapäeval 8.15+ kokkuleppel103
47Brita-LiisTuiReede 8.10 + kokkuleppel101
48MerikeTupitskokkuleppel401 tr
49SigritUdrasKokkuleppelSpordisaal 4.korrus
50TatjanaUlasevitškokkuleppel +R 8.15 -9.00209
51AirikaVadikokkuleppel +K 13.50303
52HeidiÖövelkokkuleppel207a

Igaüks on oluline!