Suurepärased tulemused spordivõistlustelt – Tartu Forseliuse kool

Suurepärased tulemused spordivõistlustelt

2. märts 2016

25. veebruaril Valga spordihoones toimunud Eesti Koolispordi liidu saalihoki finaalturniiril 6.-9. kl noormeeste arvestuses tuli meie kooli võistkond II kohale! Alagrupp võideti, poolfinaalis alistati Krabi Kool ning finaalis mindi vastamisi juba alagrupis võidetud Paide Ühisgümnaasiumi võistkonnaga. Finaali normaalaeg lõppes viigiliselt ning järgnenud penaltiseerias olid täpsemad Paide noormehed. Osalesid 10 kooli võistkonnad.

Forseliuse Kooli võistkonnas mängisid:
Daniil Brovarets, Raigo Kuusik, Raiki Palmik, Danyel Meitsar (võistkonna parim mängija) (8.kl)

Merino-Sten Kull, Egor Luzgin, Ottomar Metslind (9.a kl)

IMG_5790  IMG_5794

Samal võistlusel osales ka neidude võistkond, saavutades tubli 5. koha! Osalesid 6 kooli võistkonnad.

*****

26. veebruaril toimus Eesti Koolispordi Liidu finaalturniir 6.-9. kl noormeestele saalijalgpallis Viljandi spordihoones. Alagrupis võideldi välja teine koht, mis kindlustas poolfinaal koha. Poolfinaalis alistati Tartu Karlova Kooli võistkond, kellega Tartu turniiril mängiti viiki. Finaalis tuli tunnistada Maardu Gümnaasiumi võistkonna paremust. Nii nagu saalihokis nii ka saalijalgpallis saavutas sellel aastal meie kooli võistkond II koha!

Võistkonnas mängisid:
Daniil Brovarets, Raiki Palmik, Raigo Kuusik, Kristjan Kurm, Denis Sudarev, Erik Ott-Jõõgre (võistkonna parim mängija) -(8.kl)

Ottomar Metslind, Merino-Sten Kull, Egor Luzgin – (9.a kl)

IMG_5793  IMG_5792

*****

26. veebruaril toimus TÜ spordihoones Tartu linna ja maakonna turniir 3×3 korvpallis. Meie kooli võistkond saavutas 4.-5. klasside arvestuses 4. koha! Kokku osales 10 võistkonda.